Blog

Témata článků


Léto se Školou zad v klášteře Broumov

16.8.2017 > Marie Zemánková

Letní Škola zad v impozantním broumovském kláštěře je za námi. Protáhli jsme ztuhlá těla v parku i netradiční tělocvičně. Rozmazlili své chuťové pohárky specialitami tamní kuchyně, kávou i místním vínem. Prošlápli Broumovsko a ozdobili svá těla krásnými výtvory vlastní výroby. Bylo to prima.

Škola zad prakticky 

Škola zad v chorvatském Čiovu

15.8.2017 > Marie Zemánková

Cvičení v paprscích chorvatského slunce, Nordic walking po okolí, azurově modré moře a malebná městečka. Chorvatské Čiovo stálo za to. Prostě dovolená, která nám dobila baterky.

Škola zad prakticky 

Umění pracovat, umění odpočívat

19.6.2017 > Marie Zemánková

Taky máte občas pocit, že se celý svět zbláznil? Všichni se honí za něčím, co mnohdy ani nepotřebují, dosahují met, které si sami nestanovili a zuřivě se brání odpočinku ve strachu z postradatelnosti. Teď, v době blížících se prázdnin, jsou však všichni nuceni na slovo odpočinek minimálně pomyslet.

Škola zad prakticky 

Od bolesti hlavy až po ústřel krční páteře

26.5.2017 > Marie Zemánková

Už zase mě bolí hlava. Vypiju litr vody, projdu se, kroutím krkem sem a tam, otáčím hlavou jako ruským kolem na Matějské pouti. Nic nezabírá. Asi jsem spala zase nějak nakřivo. No nic, práce nepočká. Zapiju růžovou pilulku a zaostřím zrak zpátky na blikající obrazovku.

Zdravý sed Škola zad prakticky 

Psychika a bolesti zad

21.4.2017 > Marie Zemánková

Na bolest analgetikum. Na úzkost antidepresivum. Na hlavu obklad. Na záda masáž. Na stres psychologa. Na tělo náplast. Na duši….

Škola zad prakticky 

Kašlete na staré pořádky, věnujte zaměstnancům zdraví!

28.2.2017 > Marie Zemánková

Péče o zdraví a spokojenost zaměstnanců se dostává na špici nabídky firemních benefitů. Firemním telefonů, notebookům či sickdays pomalu zvoní hrana. Bolestí těla z nesprávné pracovní polohy či stresu rapidně přibývá. Co s tím? Jak nastartovat programy zdraví ve firmách a organizacích zacyklených ve starých pořádcích? Která cesta vede ke spokojenému zaměstnanci a vyššímu výkonu? 

Škola zad prakticky 


Připojte se k nám

A sledujte, jak můžete zlepšovat své zdraví. Krůček po krůčku. Každý měsíc vás provedeme praktickým nácvikem a cvičebními jednotkami  Školy zad.

Vaše osobní údaje u nás budou jako v bavlnce. Budeme je využívat pouze za účelem zasílání emailových newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti prevence bolesti zad a řešení bolesti pohybového aparátu v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu.

Chcete novinky do e-mailu?


Mohlo by Vás zajímat