Blog

Témata článků


Syndrom smskového krku, strašák pro vaši krční páteř

10.4.2018 > Marie Zemánková

Soužití se psem je prý zdravé pro životní styl jeho pána - protože ho nutí pravidelně chodit ven, hýbat se na čerstvém vzduchu. Naše soužití s chytrým telefonem pro nás ale rozhodně zdravé není...

 

SOUTĚŽ O 18-ti dílný seriál videotréninků Sedět je umění

14.3.2018 > Marie Zemánková

Vyhrajte volný přístup do 18-ti dílného seriálu videotréninků Sedět je umění a naučte se správně sedět - v kanceláři, doma i na cestách. 

 

Vyhřezlá ploténka - běh na dlouhou trať

27.2.2018 > Marie Zemánková

Občas cvičíte, nemáte ani nadváhu, dokonce se snažíte jakž takž zdravě jíst… přesto vás “postihla” vyhřezlá ploténka? Proč zrovna já, ptáte se? S touto diagnózou se obrací na lékaře a fyzioterapeuty stále více lidí. 

 
 

Šetříte pohybem? Bolest zad si vás najde

22.1.2018 > Marie Zemánková

„Nestačí jen vědět, je třeba vědomosti použít, nestačí jen chtít, je třeba konat.“

J.W. Goethe (1749-1832)

 
Stoj Zdravý sed Škola zad prakticky 

Chladné dny = čas na zdravé schrupnutí třeba na peci

31.10.2017 > Marie Zemánková

Souvisí zdravé spaní se zdravými zády? Správně tušíte, odpověď zní ano. Dnes se proto podíváme na zoubek správnému spaní a zásadám, které nám pomohou vyvarovat se bolesti zad.

Škola zad prakticky 

Tak že prý souvisí bolavá záda s psychikou...

18.9.2017 > Marie Zemánková

Nedávno jsem kdesi viděla hrnek s nápisem Good morning - let the stress begin! (“Dobré ráno, tak ať nám ten stres začne!”)

Škola zad prakticky 


Připojte se k nám

A sledujte, jak můžete zlepšovat své zdraví. Krůček po krůčku. Každý měsíc vás provedeme praktickým nácvikem a cvičebními jednotkami  Školy zad.

Vaše osobní údaje u nás budou jako v bavlnce. Budeme je využívat pouze za účelem zasílání emailových newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti prevence bolesti zad a řešení bolesti pohybového aparátu v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu.

Chcete novinky do e-mailu?


Mohlo by Vás zajímat