Blog

Témata článků


Vyleštit kapra, upéct stromeček a zabalit vánočku....

26.11.2018 > Marie Zemánková

Aneb jak ženy dokážou o vánocích zblbnout.

Přiznejte se dámy, která z vás podléhá o adventu návalům stresu? Běháme, honíme se, uklízíme. Jednou v roce toužíme po dokonalosti. Být na Štědrý den s rodinou, mít uklizeno, dodržet tradice, chroupat domácí cukroví, sledovat staré známé i nové pohádky.

 

Stojí váš business na lidech?

2.11.2018 > Marie Zemánková

Zaměstnanci jsou základem každé firmy. Jejich přítomnost a nepřítomnost více či méně ovlivňuje její chod. Proto, když vám klíčový zaměstnanec odpadne na půl roku, určitě to pocítíte.

 

Podzim a cvičení. On-line nebo na vzduchu?

24.9.2018 > Marie Zemánková

Dovolené zalité sluncem jsou za námi a my, ač se vlastně od většiny prázdninových dnů nic moc nemění, máme pocit, že skončila doba aktivního pohybu. Usedáme na kancelářské židle, večer se válíme u televize, ti akčnější vyrývají ze zahrádek poslední zbytky své píle. Tu a tam už cítíme, jak někdo pálí (v lepším případě) spadané listí. Vše nás pozvolna připravuje na podzim.

 

Proč dělat na pracovišti preventivní programy proti bolesti zad

19.9.2018 > Marie Zemánková

Možná znáte tu bolest zad z dlouhé práce u počítače nebo jiného “přístroje” sami. Možná si všímáte shrbených zad kolegů nebo registrujete neschopenky z důvodu problémů se zablokovanou páteří.

 

Když záda bolí a bolí - stačí povolat fyzioterapeuta?

15.6.2018 > Marie Zemánková

Statistiky mluví jasně - dle Světové zdravotnické organizace je bolest zad jednou z nejrozšířenějších nemocí vůbec. Jen v EU se to týká cca 120 milionů lidí.

 

Nordic walking - severská chůze pro zdravou českou kondici

16.5.2018 > Marie Zemánková

Název zní sice americky a možná si u něj bezděky vybavíte etiketu whisky panáčka Johnnieho Walkera s holí v ruce, je to však podobnost čistě náhodná a u nordic walkingu jde o něco zcela jiného.

 


Připojte se k nám

A sledujte, jak můžete zlepšovat své zdraví. Krůček po krůčku. Každý měsíc vás provedeme praktickým nácvikem a cvičebními jednotkami  Školy zad.

Vaše osobní údaje u nás budou jako v bavlnce. Budeme je využívat pouze za účelem zasílání emailových newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti prevence bolesti zad a řešení bolesti pohybového aparátu v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu.

Chcete novinky do e-mailu?


Mohlo by Vás zajímat