Individuální fyzioterapie

S bolestí zad se budíte každé ráno už pár týdnů nebo měsíců. Navštívili jste už tolik zdravotnických zařízení, že byste si lékařskými zprávami mohli s trochou nadsázky vytapetovat pokoj. Celé to ale nikam nevede, bolest máte stále v patách a znepříjemňuje vám každodenní život. Poznáváte se v tom? To, co potřebujete, je aby se vašeho trápení konečně někdo zhostil komplexně a ukázal vám cestu ven z vašeho trápení.

Přestaňte se léčit a začněte aktivně pracovat na vašem uzdravení!

Je čas přestat se léčit a vaše neduhy opravdu vyřešit. K tomu se neobejdete bez celistvého náhledu na váš životní styl, zaměstnání, pohybové stereotypy i životní etapu, v níž se právě nacházíte. A bude třeba i vaše aktivní účast a ochota něco ve svém životě změnit.

Nečekejte zázraky, ale zkušené fyzioterapeutické ošetření a individuální plán

Pohovor

Během první fyzioterapie si vás vyslechnu, podívám se, jak se pohybujete, sedíte, vstáváte, mluvíte a dýcháte. To vše má totiž na vaše tělo zásadní dopad.

 

Anamnéza

Odeberu si od vás zdravotní anamnézu. S lékaři spolupracuji ráda, když je to potřeba. Podpořím vás v dovyšetření, ale nezatížím zbytečnými úkony.

 

Vyšetření

Provedu vyšetření vašeho těla fyzioterapeutickými  a vyšetřovacími metodami, abych zjistila, v jaké jste kondici.

 

Ošetření

Na prvním setkání vás také ošetřím, tak abyste už odcházeli s úlevou od bolesti

 

Léčebný plán

Sestavím pro vás individuální cvičební plán, který dostanete v písemné podobě. To abyste přesně věděli co, kdy, jak a kolikrát za den máte dělat.

 

Režimové opatření

Součástí plánu léčby budou i změny ve vašem každodenním režimu. Třeba základní a uvolňovací hmaty, úlevové polohy, správná pracovní poloha.

 

Aktivní účast je základ spolupráce

Každý problém má nakonec své řešení. Jak rychle přijde, je přímo úměrné vaší ochotě aktivně spolupracovat a vůli měnit svoje návyky. Čím vyšší je míra odhodlání a spolupráce, tím dříve můžete očekávat příznivé výsledky a úlevu od vleklých potíží a bolesti.

 

Pojďme společně zjistit, zda vám můžu pomoct

Neodkládejte to na jindy. Jednoduše mi zavolejte +420 774 706 670 nebo napište email na: rehabilitace@mariezemankova.cz a promluvme si o tom, co vás trápí. Já vás buď nasměruji k dalšímu dovyšetření, doporučím pokračovat v započaté léčbě, nebo si domluvíme osobní termín u mě v ordinaci.


Termín

Vybereme datum a čas, které vám budou vyhovovat. Čekací doba je týden, maximálně 14 dní.

Cena

Za individuální fyzioterapii, která trvá 45 minut, zaplatíte 1 000 korun.

 

Místo

Všechna setkání probíhají v moderně vybavené ordinaci v Pozořicích kousek od Brna.



Mohlo by Vás zajímat