Darujte nezapomenutelný zážitek s fyzioterapeutkou Marií Zemánkovou

Nekupujte zbytečnosti. Darujte jedinečný zážitek, na který bude obdarovaný ještě roky s úsměvem vzpomínat – poukaz na pobyt se školou zad Marie Zemánkové.

Máte vedle sebe někoho, na kom vám velmi záleží a kdo by si zasloužil dobít baterky? Co takhle poznat krásy naší přírody, nadýchat se čerstvého vzduchu a ticha, pod vedením zkušené fyzioterapeutky protáhnout tělo a na workshopech zaměstnat ruce a uvolnit hlavu?

 

Darujte smysluplný dárek – poukaz na pobyt

Víkendové i pětidenní akce Školy zad se těší neutuchající oblibě účastníků už několik let a mnozí z nich se opakovaně vrací. Proto jsme nachystali tři varianty dárkových poukazů pro vás i vaše nejbližší kamarádky, sestry, rodiče… a prarodiče s vnoučaty.

Platnost: Všechny poukazy mají roční platnost  a je možné je prodloužit, takže se nemusíte bát, že by vládní opatření s vašimi plány zamávala.

Na víkendové akce si dokonce ani nemusíte brát dovolenou.

Jak získat dárkový poukaz?

Našli jste na našich stránkách zážitek, který byste rádi darovali? Nejprve nás kontaktujte přes e-mail: rehabilitace@mariezemankova.cz nebo telefon: +420 774 706 670. Domluvíme podrobnosti.

Forma:

Potřebujete mít poukaz doma co nejdřív? Pošleme vám ho na e-mail v PDF. K dispozici jsou ale i v klasické papírové podobě.

Cena

  • Víkendový program v Jeseníkách nebo Javorníku stojí 1 940 Kč
  • Program pětidenního pobytu v Lázních Slatinice a Broumově je za 3 020 Kč (v ceně není zahrnuto ubytování, to se platí až na místě)
  • Letní pobyt pro (pra)rodiče s vnoučaty je pro dospělého účastníka za 7 226 Kč a dítě 4 430 Kč. 

Platba:

Máte zájem o dárkový poukaz? Nejprve kontaktujte Marii Zemánkovou na e-mailu nebo telefonu.

Poté se podívejte do seznamu aktuálních pobytů, zvolte místo a čas akce, kterou byste rádi darovali a na konci stránky najdete pokyny k platbě. Do poznámky prosím napište, jestli budete chtít poukaz v tištěné nebo elektronické podobě.

Na co se můžou obdarovaní se Školou zad těšit?Během víkendového pobytu hodí všechny starosti za hlavu

  • V Jeseníkách jsou víkendy plné zábavy: užijí si nordic walking, následně za odměnu dobré jídlo, poslechnou si něco o tajemství léčivých bylinek a zkusí si vyrobit domácí masti. A samozřejmě nebude chybět cvičení.
  • Pobyt v Javorníkách je správnou volbou pro všechny, kteří chtějí úplně vypnout a užít si ticho, klid a pohodu v srdci Beskyd. Antarik je čistě vegetariánský, nekuřácký hotel, takže se vaši nejmilejší vrátí lehoučcí a odpočatí.

Pětidenní pobyty pro dokonalou relaxaciI pětidenní pobyty nabízí dvě varianty:

  • Milovníci sněhu a mrazu si zamilují bydlení i cvičení ve zrekonstruovaném penzionu Majorka jen pár set metrů od Lázní Slatinice. Čeká je tělesná i duševní relaxace při cvičení, nordicwalkingu, ale i nad večerní sklenkou vína. V Lázních si mohou zarezervovat procedury dle libosti.
  • Ty, kteří mají raději teploučko, sluníčko a nádherné bydlení v prostorách barokního kláštera, pošlete v létě relaxovat do Broumova. Klášterní zahradu budeme mít během cvičení jen pro sebe a samozřejmostí jsou i výlety do okolí a vynikající jídlo.

Letní pětidenní prázdniny pro (pra)rodiče a děti

Jak zabavit děti během letních prázdnin, aby jen neseděly doma u mobilu? Vezměte je s sebou na Vysočinu. Zatímco děti s vadným držením těla budou pod dohledem zkušené a usměvavé instruktorky cvičit dětskou jógu, dospěláci si protáhnou záda s Marií Zemánkovou.

Na prázdninový pobyt od 15. do 19. srpna 2022 se můžete hlásit už nyní! Užijeme si ho na Váňově statku v Dubovici na Vysočině.