Blog

Témata článků


Když záda bolí a bolí - stačí povolat fyzioterapeuta?

15.6.2018 > Marie Zemánková

Statistiky mluví jasně - dle Světové zdravotnické organizace je bolest zad jednou z nejrozšířenějších nemocí vůbec. Jen v EU se to týká cca 120 milionů lidí.

 

Nordic walking - severská chůze pro zdravou českou kondici

16.5.2018 > Marie Zemánková

Název zní sice americky a možná si u něj bezděky vybavíte etiketu whisky panáčka Johnnieho Walkera s holí v ruce, je to však podobnost čistě náhodná a u nordic walkingu jde o něco zcela jiného.

 

Dubnová soutěž o cvičební videa Sedět je umění

13.4.2018 > Marie Zemánková

Protože vám ráda dělám radost, připravila jsem pro vás další soutěž o volný přístup do 18-ti dílného seriálu videotréninků Sedět je umění.

 

Syndrom smskového krku, strašák pro vaši krční páteř

10.4.2018 > Marie Zemánková

Soužití se psem je prý zdravé pro životní styl jeho pána - protože ho nutí pravidelně chodit ven, hýbat se na čerstvém vzduchu. Naše soužití s chytrým telefonem pro nás ale rozhodně zdravé není...

 

SOUTĚŽ O 18-ti dílný seriál videotréninků Sedět je umění

14.3.2018 > Marie Zemánková

Vyhrajte volný přístup do 18-ti dílného seriálu videotréninků Sedět je umění a naučte se správně sedět - v kanceláři, doma i na cestách. 

 

Vyhřezlá ploténka - běh na dlouhou trať

27.2.2018 > Marie Zemánková

Občas cvičíte, nemáte ani nadváhu, dokonce se snažíte jakž takž zdravě jíst… přesto vás “postihla” vyhřezlá ploténka? Proč zrovna já, ptáte se? S touto diagnózou se obrací na lékaře a fyzioterapeuty stále více lidí. 

 
 


Připojte se k nám

A sledujte, jak můžete zlepšovat své zdraví. Krůček po krůčku. Každý měsíc vás provedeme praktickým nácvikem a cvičebními jednotkami  Školy zad.

Vaše osobní údaje u nás budou jako v bavlnce. Budeme je využívat pouze za účelem zasílání emailových newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti prevence bolesti zad a řešení bolesti pohybového aparátu v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu.

Chcete novinky do e-mailu?


Mohlo by Vás zajímat